طراحی محصول

 مقوله طراحی صنعتی و ساخت قالب با تاثیر در کیفیت، عملکرد، ارگونومی، شکل ظاهری، گرافیک و بسته‌بندی محصولات می‌تواند نقش مهمی در جلب رضایت مصرف‌کنندگان و بازاریابی محصول ایفا کند و از همین رو، طراحی صنعتی و بسته‌بندی دارای جایگاه مهمی در بازاریابی و توسعه بازار محصولات است. معاونت علمی و فناوری در تلاش است تا شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان را تشویق کند تا بر روی طراحی محصولات خود بیشتر کار کنند. در این راستا هزینه های مربوطه به صورت پرداخت تسهیلات یا تامین بخشی از هزینه های طراحی محصول، توسط معاونت پوشش داده شده است.

طراحی محصول پکیجی از خدمات است که  برای شرکت های دانش بنیان آماده شده و مطابق  آیین نامه ها و ضوابط معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری  در حمایت از شرکت های دانش بنیان و خلاق توسط شرکت ستاره اعتماد ایرانیان  ارائه می شود. خدمات در چهار دسته طراحی صنعتی محصول و بسته بندی، ساخت و تولید، ساخت دمو یا نمونه نمایشی، مشاوره طراحی صنعتی و بسته بندی ارایه می شود. شرکت ها می توانند از حمایت های قانونی برخوردار شوند.

همچنین یکی دیگر از خدمات اختصاصی طراحی محصول که توسط ما  انجام طراحی بر اساس تعاریف بین المللی lean startup ها است که شامل کلیه خدمات مورد نیاز برای طراحی و عرضه نمونه محصول  و  تهیه گزارش علمی و تحلیلی همراه با نمونه محصول به صورت پروتوتایپ یا MVP است.

سایدبار
خانه