سوالات متداول

نحوه سفارش دهی چگونه است؟

کافی است بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید و وارد بخش درخواست کننده شده و ضمن وارد کردن اطلاعات مورد نیاز و تعیین نوع سرویس درخواستی سفارش خود را ارسال کنید. لطفا در صورت نیاز فایل مورد نیاز را نیز بارگذاری کنید.

یا از طریق روش های ارتباطی (ایمیل یا واتس آپ) درخواست خود را ارسال نمایید.

فرآیند بررسی و اعلام قیمت؟

پس از ارسال درخواست توسط مشتری، فایل و اطلاعات بررسی اولیه شده و در صورت کامل بودن، متناسب با نوع سرویس در خواستی، حداقل از سه مجموعه با سطح کیفی مختلف استعلام قیمت و زمان انجام می شود. گزینه ها به مشتری اعلام می شود. در صورت تایید و واریز پیش پرداخت فرآیند اجرایی کار شروع می شود.

شماره حساب برای پرداخت

کلیه پرداخت باید به شماره حساب های زیر انجام شود:

بانک تجارت:      3835554278

یا شبا:              IR93018000000003835554278

پس از واریز رسید را برای ما ارسال فرمایید.

سفارش ماده اولیه

ماده اولیه می تواند توسط مشتری در اختیار ما قرار گیرد، در این حالت مشتری بایستی برای شروع کار آن را به دفتر شرکت در مجموعه مرکز رشد هوافضا در شهرک غرب تحویل دهد.

در صورت نیازو تایید مشتری، ما می توانیم ماده اولیه را براساس قیمت روز از منابع مطمئن طرف قرارداد تهیه کنیم.

نحوه انتخاب همکار

با توجه به تعهد مجموعه ستاره اعتماد به مشتریان برای ارایه خدمات با کیفیت ممتاز، انتخاب شرکت ها و متخصصین برای همکاری از بین مراکز خوشنام و با سابقه انجام می شود. 

این مراکز پس از مذاکره اولیه، توسط ارزیابان مجموعه مورد بازدید قرار گرفته و رتبه بندی می شوند. درصورت تایید، تفاهم نامه مشترکی امضاء می شود تا همکاری حقوقی فی مابین شکل بگیرد. در صورت افت کیفیت و ایجاد نارضایتی در مشتریان این همکاری قطع می شود.

اطمینان از کیفیت سرویس

کلیه همکاران و تامین کنندگان دارای تجربه و تخصص هستند وکیفیت آنها توسط ارزیابان شرکت تایید شده است و این نظارت دایمی است.

ولیکن کلیه کارها قبل از تحویل به مشتری علاوه بر کنترل توسط ارایه دهنده، توسط کارشناسان ستاره اعتماد چک و کنترل می شود تا اطمینان حاصل شود قطعه یا سرویس مورد نظر بدون نقص است. 

در صورت عدم رضایت مشتری،  مجددا برای تکمیل شدن کالا  به سازنده عودت داده می شود.

تایید کننده نهایی مشتری است و با سازنده در صورت اخذ تاییدیه مشتری تسویه خواهد شد.

مسوولیت فنی و حقوقی

با توجه به سیاست مجموعه و افزایش اطمینان مشتریان محترم، مسوولیت  حقوقی و فنی برعهده ستاره اعتماداست و در صورت ایجاد خسران و ضرر این مجموعه، جبران خسارت می کند.

کارمزد شرکت چگونه محاسبه می شود؟

کارمزد و هزینه شرکت از محل تخفیف های توافق شده با ارایه دهندگان سرویس تامین می شود. فقط مشتریان گرامی باید هزینه های حمل و نقل و پیک را در صورت حساب خود پرداخت کنند.

تخفیف‏ ها

هدف مجموعه ستاره اعتماد کاهش هزینه تحقیق و توسعه است، لذا به مناسبت های مختلف در طول سال تخفیف های برای پژوهشگران در نظر می گیرد. این تخفیف ها از طریق سایت اطلاع رسانی می شوند.

درخواست همکاری

 از کلیه متخصصان و مجموعه هایی که می توانند ما را در هدف بزرگ ارایه خدمت به پژوهشگران و شرکت های دانش بنیان یاری کنند، دعوت می کنیم  از طریق ثبت نام در سایت به عنوان ارائه دهنده سرویس و خدمات، متناسب با حوزه همکاری مستندات لازم نظیر اطلاعات مالکیتی، فنی و رزنومه و شرح توانمندی ها برای ما ارسال نمایند. همکاران ما در کمتر از دو روز کاری با شما تماس می گیرند و هماهنگی لازم را برای برگزاری جلسه و بازدید از محل شما انجام خواهند داد. امید است مجموعه ستاره اعتماد به کمک شما همکاران گرامی  بهترین سرویس را به مشتریان خود ارایه نماید.

چه خدمتی ارایه می شود؟

محققین و شرکت های دانش بنیان برای دستیابی به هدف خود عموماً نیازمند تست و آزمون ایده های خود هستند. لذا باید در ابتدا این ایده، پرورش یافته و ارتقاء یابد. در مرحله نخست ما می توانیم به عنوان کمک طراح خدماتی نظیر مدلسازی و نقشه کشی، تحلیل های مهندسی را ارایه نماییم. در صورت نیاز به ساخت نمونه،  مجموعه کاملی را شناسایی و هماهنگ کرده ایم تا ایده شما را محقق ساخته و نمونه اولیه را برای شما بسازد. کلیه تکنولوژی های تولید احصاء شده و ارایه دهنده متناظر آن هماهنگ شده است. در صورت نیاز به تست، بازرسی یا کنترل کیفیت، ما مجددا در کنار شما هستیم تا بتوانید از مجهزترین و بهترین مراکز و متخصصین استفاده کنید. انواع آزمونهای مکانیکی، متالورژیکی، عملکردی و محیطی و… را از ما بخواهید.

سایدبار
خانه