خدمات ما

مجموعه ستاره اعتماد در راستای کمک به پژوهشگران و شرکت های دانش بنیان که مایلند نمونه اولیه یا صنعتی محصول خود را بسازند، کلیه خدمات مورد نیاز آنها در حوزه طراحی، ساخت و تست را ارایه می نماید. طراحی و مدلسازی و تحلیل های مهندسی بویژه در حوزه مهندسی مکانیک در بسیاری از موارد راه گشای صاحبان ایده و محققین است تا ضمن مشاهده نمونه مجازی و سه بعدی از طرح خود، نقشه نهایی ساخت را نیز تولید کنند.

فرآیند ساخت و نمونه سازی یک فرآیند تخصصی و پیچیده است که روش های متنوعی از ماشینکاری سنتی تا روش مدرنی نظیر پرینت سه بعدی را شامل می شود. محموعه ستاره اعتماد ضمن آشنایی با انواع روش ها، خدمات ماشینکاری، قالبسازی، فیکسچرسازی، انواع جوشکاری برق، لیزر و CO2 و عملیات حرارتی و پوشش دهی و فرمدهی را ارایه می نماید.

انجام تست، آزمون و بازرسی در اغلب موارد تکمیل کننده فرآیندهای طراحی و ساخت است یا مستقلا توسط محققین استفاده می شود. دراین راستا کلیه آزمونهای مهندسی مورد نیاز احصا شده و قرارداد همکاری تنظیم شده است تا خدمات با همان تعرفه آزمایشگاه های همکار به شما مشتریان گرامی ارایه شود. انواع تست های مکانیکی و متالورژیکی، آزمون کنترل کیفیت و بازرسی غیر مخرب نظیر آلتراسونیک، مایع نافذ، ذرات مغناطیسی، ادی کارنت، ترموگرافی و… در این راستا ارایه می گردد.

برای اطلاعات بیشتر بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید یا ما تماس بگیرید.

cnc turning
ساخت و تولید
یونیورسال تست
تست و آزمون
inventor
طراحی و تحلیل مهندسی
سایدبار
خانه